fbpx
Home / Ukojenie dla skóry / Tchnij nowe życie w swoją skórę

Tchnij nowe życie w swoją skórę

origin-pro

Tchnij nowe życie w swoją skórę

Rozpoczęliśmy kolejny Nowy Rok z postanowieniami, które mają odmienić oraz polepszyć nasze życie. Wiele osób zaczyna nowy rok z mocnym postanowieniem samorealizacji i samoakceptacji, ale oprócz tego przykłada ogromną wagę do udoskonalenia ciała i skóry. Kobiety marzą o szybkiej, a jednocześnie nie agresywnej poprawie swojej urody. Wiedza kosmetologów, biotechnologów i dermatologów jest coraz większa, dzięki czemu wzrasta ilość nowych substancji aktywnych. Na rynku dermokosmetyków systematycznie pojawiają się nowe preparaty bazujące na silnie oddziaływujących składnikach. W ubiegłej dekadzie takimi składnikami był retinol zamknięty w nanosomach czy roślinne komórki macierzyste. Obecnie kosmetolodzy i twórcy nowych serii dermokosmetycznych widzą ogromny potencjał w czynnikach wzrostu.

Białkowe czynniki wzrostu

Czynniki wzrostu to bardzo potrzebne peptydy znajdujące się w ciele każdego człowieka. Czynniki wzrostu znajdujące się w naszej skórze mają za zadanie pobudzać odnowę komórkową, stymulować syntezę włókien podporowych m.in. kolagenu i elastyny oraz wzmacniać regenerację skóry. Te unikatowe białka uczestniczą w procesach podziału, wzrostu i przekształcania się specjalistycznych komórek skóry. Wysoki potencjał ich działania wykorzystywany jest w produktach dermokosmetycznych o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, ujędrniającym oraz naprawczym.

Origin PRO EGF-5

Sensilis wprowadził na rynek wyjątkową serię produktów zawierających kompleks ochronny oraz wykorzystujących nowoczesną technologię bazującą na komórkach macierzystych znajdujących się w skórze właściwej. Nowoczesna formuła produktów chroni i stymuluje tworzenie nowych komórek, które będą w stanie naprawić skutki upływu czasu i przeciwdziałać im, przywracając młody i zdrowy wygląd skóry. Origin PROEGF-5 posiada globalne działanie odmładzające, zapewniające synergiczną współpracę 5 czynników wzrostu w jednej serii ultra-ujędrniającej.

Wielka moc 5 małych czynników

EGF EPIDERMALNY CZYNNIK WZROSTU:

  • Stymuluje migrację fibroblastów, pobudzając procesy odnowy oraz przebudowy naskórka
  • Ma wysoki potencjał leczniczy, wykorzystywany w dermatologii i medycynie estetycznej

FGF DWA CZYNNIKI WZROSTU FIBROBLASTÓW:

  • Stymulują syntezę kolagenu i elastyny na poziomie skóry właściwej
  • Zwiększają elastyczność, jędrność skóry i wyrównują jej odcień

IGF INSULINOPODOBNY CZYNNIK WZROSTU:

  • Stymuluje syntezę proteoglikanów (kwas hialuronowy + siarczan chondroityny).
  • Zwiększa gęstość skóry właściwej i pomaga zmniejszyć zmarszczki oraz linie mimiczne

VEGF CZYNNIK WZROSTU ŚRÓDBŁONKA NACZYNIOWEGO:

  • Ułatwia dopływ tlenu i składników odżywczych do podstawowych komórek skóry tj. fibroblastów, dzięki czemu poprawia się ich metabolizm.

Bezpieczeństwo skóry wrażliwej

Sensilis jako marka dbająca o wszystkie Kobiety, szczególnie te ze skórą wrażliwą, dobiera składniki z najwyższą starannością dla uzyskania optymalnej skuteczności wraz z zachowaniem naturalnego mikrobiomu skóry. Zastosowanie silnego kompleksu przeciw starzeniu cery w serii Origin Pro EGF-5, który promuje odnowę komórek we współpracy z 5 czynnikami wzrostu, działa pobudzająco i pozytywnie na  procesy zachodzące w naszej skórze. Wierzymy, że Kobiety o wrażliwej skórze zasługują na radość używania rytuałów piękna ze świadomością, że są one całkowicie bezpieczne dla ich cery.